Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Praca Wakacyjna w Anglii. Praca Głównie z Dziećmi.

Data opublikowania: 11-02-2017 15:58:28 | Imię i nazwisko: Mr. Hezi Mosler | 158 razy wyświetlane |

opis
stanowiska:

Poszukujemy
osób do pracy sezonowej w Anglii. Praca polega na robieniu tymczasowych tatuaży
(z brokatu) oraz sprzedaży na stoisku. Klientami są głównie małe dzieci oraz
turyści w zakupowym nastroju, stoiska są usytuowane w kurortach wakacyjnych,
stąd ilość przechadzających się osób jest bardzo duża. Zatrudnimy osoby bez
doświadczenia, choć doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie atutem.
Szkolenie i wszelka pomoc zapewniona. Wszystkie narzędzia oraz materiały do
wykonywania tatuaży będą przez nas dostarczone i stale uzupełniane. Szczegóły
umowy wyjaśnimy sobie przy kontakcie drogą mailową oraz Skype.

Obowiązki:

zarządzanie sobą w czasie

- obsługa
klientów

prowadzenie dokumentacji ze sprzedaży

- wysyłka
dziennego raportu do centrali

Wymagania:

- kandydaci,
wiek od 21 do 32 lat.

- wysoki
poziom motywacji, uśmiech, energia

- dobra
organizacja i koncentracja

wykonywanie prostych obliczeń (Excel)

- dobre
zdrowie (praca głównie na stojąco)

- angielski
wystarczający do odbywania prostych rozmów

- MUSISZ
LUBIĆ PRACĘ Z DZIEĆMI!

Wynagrodzenie:

- stała
stawka plus prowizja od wygenerowanej sprzedaży

- w
poprzednich latach średnio dziewczyna była w stanie zaoszczędzić +/- 1500 funtów
miesięcznie.

Praca w
miesiącach Czerwiec, Lipiec, Sierpień.

Prosimy o
kontakt pod adresem mailowym: admin@funglittertattoos.com (po angielsku) lub
pod numerem telefonu: 048-221-253-187 (po angielsku).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną, gdzie znajdują
się informacje w języku polskim: http://www.funglittertattoos.com/jaktodziala/
Niektóre osoby z sezonu letniego 2017, zostaną Managerami w sezonie 2018, tym
samym zarobią więcej pieniędzy. PS. Oferujemy
ZWROT kosztów podróży do UK w wysokości 50 funtów po ukończeniu całego sezonu.

Kontakt Mr. Hezi Mosler: Praca Wakacyjna w Anglii. Praca Głównie z Dziećmi.

Telefon: 0221253187

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |